Maszyny ogrodnicze i leśne

Wszelkiego typu czynności związane z pracą w ogrodach, parkach oraz porządkowaniem terenów w lasach wymagają posiadania odpowiedniego sprzętu. Tylko wysokiej jakości narzędzia umożliwią sprawne karczowanie, przycinanie gałęzi, koszenie trawy, spulchnianie gleby, napowietrzenie podłoży, mycie czy frezowanie różnych materiałów. W tej ofercie znajdziesz maszyny ogrodnicze i leśne wielu renomowanych marek (m.in. Husqvarna, Cedrus, Gardena, AL-KO). Zróżnicowany asortyment, atrakcyjna cena i doradztwo zakupowe to atuty sklepu Roxmix!

Nowoczesne maszyny leśne i elektronarzędzia do ogrodu

W szerokiej ofercie są maszyny do ogrodu i prac leśnych, takie jak:

  • kosiarki, podkaszarki, kosy i traktorki typu zero-skręt,
  • rozdrabniacze gałęzi, piły, pilarki,
  • aeratory, wertykulatory, odchwaszczarki,
  • dmuchawy i odkurzacze do liści,
  • nożyce do formowania żywopłotów i wiele innych.

Sprzedajemy urządzenia spalinowe, elektryczne i akumulatorowe. To nowoczesny sprzęt dostępny w różnych wariantach i parametrach technicznych, co pozwoli na wybór odpowiedniego modelu do prac ogrodniczych i w lesie.

Produkt dodany do listy życzeń
Produkt dodany do porównania

Podczas odwiedzania dowolnej witryny internetowej może ona przechowywać lub pobierać informacje w przeglądarce, głównie w postaci \ 'cookie '. Te informacje, które mogą dotyczyć Ciebie, Twoich preferencji lub Twojego urządzenia internetowego (komputera, tabletu lub telefonu komórkowego), są używane głównie w celu zapewnienia działania witryny zgodnie z oczekiwaniami.