Kosiarki spalinowe

W tym dziale prezentujemy kosiarki spalinowe z napędem i bez. To nowoczesny sprzęt do koszenia trawy. W atrakcyjnych cenach oferujemy produkty wielu renomowanych producentów elektronarzędzi ogrodowych. Asortyment obejmuje modele zróżnicowane pod względem:

  • mocy silnika i pojemności skokowej,
  • rodzaju obudowy (kompozytowa, stalowa),
  • wielkości kosza,
  • szerokości i stopni regulacji wysokości koszenia,
  • ciężaru.

Niezależnie od wybranej wersji, wszystkie maszyny są wyposażone w komponenty wykonane z solidnych, wytrzymałych komponentów.

Kosiarki spalinowe z napędem – sprzęt do pielęgnacji trawnika na dużych terenach zielonych

Proponowane spalinowe kosiarki do trawy posiadające własny napęd to świetne rozwiązanie do pielęgnacji większych obszarów zielonych. Łatwa obsługa, solidna obudowa, ostre mechanizmy tnące zapewniające precyzyjne koszenie i wygodne uchwyty – to najważniejsze zalety oferowanych produktów ogrodniczych. Zapraszamy do przejrzenia katalogu sklepu internetowego Roxmix i składania zamówień na wysokiej klasy urządzenia koszące!

Produkt dodany do listy życzeń
Produkt dodany do porównania

Podczas odwiedzania dowolnej witryny internetowej może ona przechowywać lub pobierać informacje w przeglądarce, głównie w postaci \ 'cookie '. Te informacje, które mogą dotyczyć Ciebie, Twoich preferencji lub Twojego urządzenia internetowego (komputera, tabletu lub telefonu komórkowego), są używane głównie w celu zapewnienia działania witryny zgodnie z oczekiwaniami.