Kosy spalinowe

Proponowane kosy spalinowe Husqvarna i innych renomowanych marek to wysokiej klasy podkaszarki żyłkowe. Do wyboru są modele z silnikiem o mniejszej i większej mocy oraz wersje z jedno- i dwuręcznym uchwytem. To profesjonalne urządzenia, które sprawdzą się do:

  • wyrównywania krawędzi trawnika wokół budynków,
  • koszenia wysokiej trawy wokół drzew, krzewów, rabat kwiatowych,
  • usuwania chwastów wyrastających na chodnikach, parkingach, pieszych ciągach komunikacyjnych.

Prezentowany sprzęt o lekkiej konstrukcji to idealne rozwiązanie do pielęgnacji małych i większych terenów.

Ręczne kosy spalinowe – wielozadaniowe podkaszarki

To nowoczesne urządzenia do prac ogrodowych, leśnych, rolniczych, sadowniczych, gospodarczych, które uruchamiają się jednym przyciskiem. Podkaszarki spalinowe to poręczne i komfortowe w użytkowaniu narzędzia ręczne. W sklepie Roxmix znajdziesz szeroki wybór wielozadaniowych wykaszarek. Sprzedajemy je w konkurencyjnych cenach – dlatego zapraszamy do składania zamówień na kosy Husqvarna i pozostałych cenionych producentów.

Produkt dodany do listy życzeń
Produkt dodany do porównania

Podczas odwiedzania dowolnej witryny internetowej może ona przechowywać lub pobierać informacje w przeglądarce, głównie w postaci \ 'cookie '. Te informacje, które mogą dotyczyć Ciebie, Twoich preferencji lub Twojego urządzenia internetowego (komputera, tabletu lub telefonu komórkowego), są używane głównie w celu zapewnienia działania witryny zgodnie z oczekiwaniami.