DOSTAWA

W przypadku zamówień powyżej 1000 zł i przesyłki nie przekraczającej łącznej wagi 30 kg w sklepie internetowym Roxmix, dostawa na terenie Polski jest zupełnie darmowa! Przedmioty zakupione w naszym sklepie internetowym są dostarczane do Zamawiającego za pośrednictwem firmy kurierskiej DPD, FEDEX, DHL oraz INPOST. Paczki wysyłamy w ciągu 24 godzin od otrzymania wpłaty na konto. Istnieje również możliwość odbioru osobistego w naszym sklepie stacjonarnym na terenie Jedliny- Zdroju.

Koszt wysyłki:

  • INPOST - 14 PLN przelew
  • INPOST - 17 PLN pobranie
  • Kurier DPD, FEDEX, DHL - 17 PLN przelew
  • Kurier DPD, FEDEX, DHL - 20 PLN pobranie

W przypadku paczek o łącznej wadze ponad 30kg koszt wysyłki będzie naliczany indywidualnie.

Istnieje również opcja wysyłki paczek do paczkomatów INPOST.

FORMY PŁATNOŚCI

W przypadku zakupów przez nasz sklep internetowy istnieje możliwość płatności na nasze konto (widoczne między innymi w zakładce KONTAKT) lub za pobraniem u kuriera.

W naszych sklepach stacjonarnych możecie Państwo płacić również kartami płatniczymi.

Istnieje również możliwość zakupu towaru na raty Santander - w trakcie zakupu na stronie internetowej wybieramy opcje płatności Raty Santander.

Dodatkowo udostępniliśmy dla Państwa dodatkowo opcję płatności przez Przelewy24.

Poza tym do Państwa dyspozycji mamy system płatności ratalnych "CA Raty" obsługiwany przez Credit Agricole Bank Polska S.A. z siedzibą we Wrocławiu przy ul. Legnickiej 48, budynek C-D, 54-202 oraz raty w banku BNP Paribas Bank Polska S.A., obsługiwane przez BNP Paribas Bank Polska S.A. z siedzibą przy ul. Kasprzaka 2, 01-211 Warszawa

Dzięki współpracy z tymi bankami, możecie Państwo skorzystać w promocji "Raty 0%".

Raty

Kupuj wygodnie, wybierz raty banku Credit Agricole.
Sprawdź jakie to proste:
- wybierz produkt który Cię interesuje gdy wartość koszyka przekroczy 300 zł skorzystaj z rat banku Credit Agricole,
- wypełnij wniosek online i poczekaj na decyzję kredytową,
- przelej 1 zł i załącz zdjęcie dowodu osobistego,
- potwierdź zawarcie umowy kodem z SMS,
- umowę otrzymasz na swoją skrzynkę e-mail, a sklep zacznie realizować Twoje zamówienie.


FIRMA HANDLOWO- USŁUGOWA ROXMIX oświadcza, iż na podstawie zawartych umów z Credit Agricole Bank Polska S.A. jest upoważniona do wykonywania czynności faktycznych związanych z zawarciem/zmianą umów kredytu na zakup towarów i usług.

Produkt dodany do listy życzeń
Produkt dodany do porównania

Podczas odwiedzania dowolnej witryny internetowej może ona przechowywać lub pobierać informacje w przeglądarce, głównie w postaci \ 'cookie '. Te informacje, które mogą dotyczyć Ciebie, Twoich preferencji lub Twojego urządzenia internetowego (komputera, tabletu lub telefonu komórkowego), są używane głównie w celu zapewnienia działania witryny zgodnie z oczekiwaniami.