Kosiarka czy robot Automower - co się lepiej sprawdzi?

Już niedługo pełną parą rozpocznie się sezon ogrodowy, a wraz z nim powróci wiele obowiązków, np. koszenie trawy. Jeśli zastanawiasz się, czy istnieje sposób na ułatwienie sobie tego zadania, to w tym wpisie poznasz jedno rozwiązanie. Tym razem skupimy się na porównaniu klasycznej kosiarki i tej automatycznej, nazywanej również automowerem. Która z nich jest lepszym wyjściem dla małych lub dużych ogródków? Czym się różnią? Jakie są ich wady i zalety? Na te pytania odpowiadamy poniżej.

Read more
News
68 views

Kiedy wykonać pierwsze koszenie trawy na wiosnę?

W poprzednim wpisie skupiliśmy się na tym, jak należy zadbać o nasz trawnik po zimie. Opisaliśmy w nim krok po kroku, co należy zrobić, aby był zdrowy i pięknie wyglądał. Ostatnim etapem było koszenie trawy na wiosnę, kiedy będzie widoczny spory wzrost – i to właśnie nim zajmiemy się dzisiaj. Pokażemy, co trzeba, a czego nie należy robić, żeby za oknem widzieć zdrową, zieloną przestrzeń.

Read more
News
68 views

Jak zadbać o trawnik po zimie?

Utrzymanie ogrodu w dobrej kondycji nie należy do prostych zadań. Szczególnie, jeśli jest on bardzo duży. Najtrudniejszym okresem jest ten po zimie. Bardzo łatwo wtedy o gnicie lub przesuszenie trawnika, a nawet powstawanie nierówności. Jak sobie z tym poradzić? Dlaczego dbanie o tę część ogrodu jest koniecznie i warto się do tego przyłożyć? Tym zajmiemy się w dzisiejszym wpisie.

Read more
News
75 views
Produkt dodany do listy życzeń
Produkt dodany do porównania

Podczas odwiedzania dowolnej witryny internetowej może ona przechowywać lub pobierać informacje w przeglądarce, głównie w postaci \ 'cookie '. Te informacje, które mogą dotyczyć Ciebie, Twoich preferencji lub Twojego urządzenia internetowego (komputera, tabletu lub telefonu komórkowego), są używane głównie w celu zapewnienia działania witryny zgodnie z oczekiwaniami.